Potrebujete poradiť ? Volejte Po-Pi 08:00 - 15:00   +421 908 907 595
Doprava zadarmo

Balančný taburet Dinky

205.00 € 169.42 € bez DPH
Dostupnosť: ? 3 týdny
Zoznam želaní Kód produktu: P131084

Potrebujete poradiť ?: +421 908 907 595

Balančný taburet Dinky

Dinky Balance Stool je chytrým "aktívnym" sedením. Poskytuje totiž sedenie s možnosťou pohybu. Preukázateľne prispieva k zdraviu a správnemu držaniu tela a podporuje sedenie užívateľov, ktorí trávia veľa času za pracovným stolom. Keďže nedostatok pohybu počas pracovného dňa je čoraz vážnejším problémom, balančné taburety tento problém riešia a poskytujú chytré a jednoduché riešenie.


Dinky - Active Seating prináša jedinečné riešenie alternatívneho sedenia, ktoré vďaka svojej jednoduchej konštrukcii umožňuje telu prospešný balančný pohyb podobný pohybu na gymnastickej lopte. Ergonomicky navrhnutá stolička umožňuje pohyb do všetkých strán, čím sa znižuje napätie a bolesti chrbta. Okrem toho stolička Dinky Balance poskytuje možnosť otáčania a nastavenia výšky. Nastavenie výšky sedu je možné vďaka plynovému piestu, ktorý umožňuje nastavenie v rozmedzí až 14,5 cm, a to pomocou zatiahnutia za popruh, ktorý sa nachádza na sedáku.


Sedák taburetu je vyrobený z vysokokvalitnej studenej peny, ktorá poskytuje príjemné, mäkké sedenie. Aby bolo sedenie čo najpohodlnejšie, je polyuretánové sedadlo s Ø 36 cm, vybavené odnímateľným elastickým poťahom z čiernej poťahovej látky. Použitá tkanina je veľmi prispôsobivá. Ak taburet po dlhšom čase spustíte do nižšej polohy, tkanina do 15 minút obnoví svoju pružnosť a záhyby zmiznú. Ak sa priehlbiny úplne nevyrovnajú, jednoducho stoličku niekoľkokrát spustite a zdvihnite a látka sa vyrovná.


Základ taburetu tvorí stabilný podstavec, ktorý je pevný, odolný a spoľahlivý. Poskytuje oporu plynovému piestu a zabezpečuje nosnosť taburetu až do 120 kg. Celkový dizajn taburetu Dinky je veľmi jednoduchý, ale prepracovaný a praktický. Pohybom v rôznych polohách a výškach stolička umožňuje aktívne využívať svaly a predchádzať mnohým poruchám pohybového aparátu.


Dinky teda ponúka:

  • balančné sedenie
  • možnosť otáčania
  • možnosť nastavenia výšky
  • sedák zo studenej peny
  • odnímateľný elastický poťah
  • stabilnú podstavu

Parametre tovaru

Farba čierna
Šírka 36 cm
Výška 48,5-63 cm
Hĺbka 36 cm
Nosnosť 120 kg
Váha 7,5 kg
Materiál kov, látka, studená pěna
Farba / Dekor černá
Nastavenie výšky 14.5 cm
Mechanika výškově nastavitelná
Nosnost 120 kg

Hodnotenie

Zatiaľ od Vás nemáme žiadny názor


Odoberajte náš NEWSLETTER

Sledujte všetky novinky, akcie a zľavy!

Podobné produkty

V tejto kategórii sa zatiaľ bohužiaľ nenachádza žiadny tovar.

Tovar bol pridaný do obľúbených.

Tovar bol odobraný z obľúbených.