Potrebujete poradiť ? Volejte Po-Pi 08:00 - 15:00   +421 908 907 595

Balančný taburet Hola

139.00 € 114.88 € bez DPH
Dostupnosť: ? 3 týdny
Zoznam želaní Kód produktu: P131083

Potrebujete poradiť ?: +421 908 907 595

Balančný taburet Hola

Balančný taburet Hola Balance je inteligentným "aktívnym" sedením. V skutočnosti totiž poskytuje pohyblivé sedenie. Okrem toho preukázateľne prispieva k zdraviu a správnemu držaniu tela a podporuje sedenie užívateľov, ktorí trávia veľa času za pracovným stolom, v kancelárii alebo v dielni. Keďže nedostatok pohybu počas pracovného dňa je čoraz vážnejším problémom, balančné stoličky tento problém riešia a poskytujú chytré a jednoduché riešenie.


Hola - Active Seating prináša jedinečné riešenie alternatívneho sedenia, ktoré vďaka svojej jednoduchej konštrukcii umožňuje telu priaznivý balančný pohyb podobný pohybu na gymnastickej lopte. Ergonomicky navrhnutý taburet umožňuje pohyb vo všetkých smeroch, čím sa znižuje napätie a bolesť chrbta. Stolička Hola Balance navyše poskytuje možnosť otáčania a nastavenia výšky. Nastavenie výšky sedenia je možné vďaka plynovému piestu, ktorý umožňuje nastavenie v rozmedzí až 25 cm.


Sedák taburetu je vyrobený z vysokokvalitnej polyuretánovej peny, ktorá poskytuje pohodlné sedenie, ale zachováva si mechanickú odolnosť a pevnosť. Aby bolo sedenie čo najpohodlnejšie, je polyuretánové sedadlo s priemerom 37,5 cm vybavené elastickým poťahom z čiernej poťahovej látky.


Základ taburetu tvorí stabilný podstavec, ktorý je pevný, odolný a spoľahlivý. Poskytuje oporu plynovému piestu a zabezpečuje nosnosť taburetu až do 120 kg. Celkový dizajn stoličky Hola je veľmi jednoduchý, ale prepracovaný a praktický. Pohybom v rôznych polohách a výškach stolička umožňuje aktívne používanie svalov a predchádza mnohým poruchám pohybového aparátu.


Hola teda ponúka:

  • balančné sedenie
  • možnosť otáčania
  • možnosť nastavenia výšky
  • polyuretánové sedadlo
  • elastický poťah sedadla
  • stabilnú základňu

Parametre tovaru

Farba čierna
Šírka 37,5 cm
Výška 56-81 cm
Hĺbka 37,5 cm
Nosnosť 120 kg
Váha 7,5 kg
Materiál látka, plast, polyuretan
Farba / Dekor černá
Šírka sedadla 37,5 cm cm
Nastavenie výšky 25 cm
Mechanika výškově nastavitelná
Nosnost 120 kg

Hodnotenie

Zatiaľ od Vás nemáme žiadny názor


Odoberajte náš NEWSLETTER

Sledujte všetky novinky, akcie a zľavy!

Podobné produkty

V tejto kategórii sa zatiaľ bohužiaľ nenachádza žiadny tovar.

Tovar bol pridaný do obľúbených.

Tovar bol odobraný z obľúbených.