Potrebujete poradiť ? Volejte Po-Pi 08:00 - 15:00   +421 908 907 595
Vyprodáno

Drevené ohradené pieskovisko s lavičkami Sunny, surové - 120 cm

Tento produkt je bohužiaľ vypredaný

Pozrite si ďalšie pieskoviská.

Zoznam želaní Kód produktu: P133574

Potrebujete poradiť ?: +421 908 907 595

Drevené ohradené pieskovisko s lavičkami Sunny, surové - 120 cm

Doprajte svojmu dieťaťu pohyb na čerstvom vzduchu, zábavu i radosť a potešte ho dreveným ohradeným pieskoviskom Sunny vo vašej záhrade. Môžete sa spoľahnúť na to, že pri výrobe pieskoviska Sunny sa venovala pozornosť každému detailu, dbalo sa o to, aby sa vytvoril bezpečný priestor na hranie pre deti. Je to zároveň priestor estetický, ponúkajúci praktické funkcie, so zárukou dlhodobého používania. Okrem toho má pieskovisko aj vhodné rozmery, aby poskytlo priestor na hranie pre viacero detí, ktoré si tak môžu spoločne užívať chvíle plné zábavy. Do pieskoviska môžete naplniť až 180 kg piesku.


Konštrukcia pieskoviska Sunny je vyrobená z kvalitného suchého borovicového dreva (hrúbka dosky 18 mm/20 mm). Suché drevo je zárukou dlhej životnosti a vysokej odolnosti pieskoviska, takže sa z neho vaše deti môžu tešiť niekoľko rokov. Drevo je dokonale opracované, ohobľované a zbrúsené, so zaoblenými hranami, aby bolo pieskovisko úplne bezpečné na používanie. Určite oceníte aj predvŕtané otvory v dreve, vďaka ktorým bude montáž celého pieskoviska jednoduchšia a rýchlejšia.


Pieskovisko ponúka dve lavičky na pohodlné sedenie počas hry. Lavičky sa dajú aj rozložiť. Ich rozložením je možné vytvoriť kryt pieskoviska, ktorý ho ochráni pred nežiadúcimi nečistotami. Ochranu pred nepriaznivými vplyvmi, akými sú dážď, vietor, či  slnečné žiarenie, zaručuje nepremokavá plachta, ktorá sa dodáva spolu s pieskoviskom. Pieskovisko možno v okamihu zložiť, uskladniť a ochrániť pred vetrom, dažďom a nečistotami.


Súčasťou tohto výrobku je aj čierna agrotextília, ktorá funguje ako skvelá izolácia od zeme. Vďaka nej sa piesok nemieša s pôdou, textília zabraňuje rastu buriny a rastlín a je výrazne obmedzená aj možnosť výskytu hmyzu, škodcov a dážďoviek v piesku. 


Sunny teda ponúka:

  • pohodlné sedenie v podobe lavičiek
  • možnosť uzatvoriť pieskovisko
  • ošetrené borovicové drevo
  • ochrannú plachtu

Parametre tovaru

Šírka 120 cm
Dĺžka 120 cm
Výška 22/40 cm
Materiál masivní dřevo
Farba / Dekor surová borovice
Materiál pískoviště dřevěné pískoviště
Vlastnosti pískoviště uzavíratelné
Vybavení pískoviště lavička
Povrch pískoviště bez impregnace
Tloušťka 2 cm

Hodnotenie

Zatiaľ od Vás nemáme žiadny názor


Odoberajte náš NEWSLETTER

Sledujte všetky novinky, akcie a zľavy!

Podobné produkty

V tejto kategórii sa zatiaľ bohužiaľ nenachádza žiadny tovar.

Tovar bol pridaný do obľúbených.

Tovar bol odobraný z obľúbených.