Potrebujete poradiť ? Volejte Po-Pi 08:00 - 15:00   +421 908 907 595
Top

Drevené pieskovisko so strieškou Sandy, modré - 140 cm

135.00 € 111.57 € bez DPH
Dostupnosť: ? 3 týdny
Zoznam želaní Kód produktu: P133612

Potrebujete poradiť ?: +421 908 907 595

Drevené uzatvárateľné pieskovisko so strieškou Sandy, modré - 140 cm

Doprajte svojmu dieťaťu pohyb na čerstvom vzduchu, zábavu i radosť a potešte ho dreveným ohradeným pieskoviskom Sandy vo vašej záhrade. Môžete sa spoľahnúť na to, že pri výrobe pieskoviska Sandy sa venovala pozornosť každému detailu, dbalo sa o to, aby sa vytvoril bezpečný priestor na hranie pre deti. Je to zároveň priestor estetický, ponúkajúci praktické funkcie, so zárukou dlhodobého používania. Okrem toho má pieskovisko aj vhodné rozmery, aby poskytlo priestor na hranie pre viacero detí, ktoré si tak môžu spoločne užívať chvíle plné zábavy. Do pieskoviska môžete naplniť až 250 kg piesku.


Konštrukcia pieskoviska Sandy je vyrobená z kvalitného suchého borovicového dreva (hrúbka dosky 18 mm). Suché drevo je zárukou dlhej životnosti a vysokej odolnosti pieskoviska, takže sa z neho vaše deti môžu tešiť niekoľko rokov. Drevo je dokonale opracované, ohobľované a zbrúsené, so zaoblenými hranami, aby bolo pieskovisko úplne bezpečné na používanie. Určite oceníte aj predvŕtané otvory v dreve, vďaka ktorým bude montáž celého pieskoviska jednoduchšia a rýchlejšia. Výrobok je impregnovaný schváleným ekologickým impregnačným prostriedkom, spĺňajúcimm normu EN71-3 - farba na hračky.


Pieskovisko ponúka dve lavičky na pohodlné sedenie počas hry. Lavičky sa dajú aj rozložiť. Ich rozložením je možné vytvoriť kryt pieskoviska, ktorý ho ochráni pred nežiadúcimi nečistotami. Strieška pieskoviska umožňuje uhlové, aj vertikálne nastavenie, poskytuje zatienenie a je možné ju znížiť až na úroveň rozložených lavičiek. Tým znásobuje ochranu pieskoviska pred nečistotami. Všetky úpravy sa vykonávajú pomocou jednoduchého mechanizmu, bez potreby akéhokoľvek náradia. Ochranu pred nepriaznivými vplyvmi, akými sú dážď, vietor, či  slnečné žiarenie, zaručuje nepremokavá plachta, ktorá sa dodáva spolu s pieskoviskom. Pieskovisko sa dá v okamihu zložiť, uskladniť a ochrániť pred vetrom, dažďom a nečistotami.


Súčasťou tohto výrobku je aj čierna agrotextília, ktorá funguje ako skvelá izolácia od zeme. Vďaka nej sa piesok nemieša s pôdou, textília zabraňuje rastu buriny a rastlín a je výrazne obmedzená aj možnosť výskytu hmyzu, škodcov a dážďoviek v piesku. 


Sandy teda ponúka:

  • pohodlné sedenie v podobe lavičiek
  • možnosť úpravy striešky
  • možnosť uzatvoriť pieskovisko
  • opracované borovicové drevo
  • ochrannú plachtu

 

Parametre tovaru

Šírka 140 cm
Dĺžka 140 cm
Výška 120 cm
Materiál látka, masivní dřevo
Farba / Dekor hnědá/modrá
Materiál pískoviště dřevěné pískoviště
Vlastnosti pískoviště uzavíratelné, skládací
Vybavení pískoviště střecha, lavička
Povrch pískoviště impregnace olejem
Tloušťka 2 cm

Hodnotenie

Zatiaľ od Vás nemáme žiadny názor


Odoberajte náš NEWSLETTER

Sledujte všetky novinky, akcie a zľavy!

Podobné produkty

V tejto kategórii sa zatiaľ bohužiaľ nenachádza žiadny tovar.

Tovar bol pridaný do obľúbených.

Tovar bol odobraný z obľúbených.