Potrebujete poradiť ? Volejte Po-Pi 08:00 - 15:00   +421 908 907 595

Drevené pieskovisko so strieškou Slim, modré - 120 cm

74.00 € 61.16 € bez DPH
Dostupnosť: ? 3 týdny
Zoznam želaní Kód produktu: P133578

Potrebujete poradiť ?: +421 908 907 595

Drevené pieskovisko so strieškou Slim, modré - 120 cm

Doprajte svojmu dieťaťu pohyb na čerstvom vzduchu, zábavu i radosť a potešte ho dreveným ohradeným pieskoviskom Slim vo vašej záhrade. Môžete sa spoľahnúť na to, že pri výrobe pieskoviska Slim sa venovala pozornosť každému detailu, dbalo sa o to, aby sa vytvoril bezpečný priestor na hranie pre deti. Je to zároveň priestor estetický, ponúkajúci praktické funkcie, so zárukou dlhodobého používania. Okrem toho má pieskovisko aj vhodné rozmery, aby poskytlo priestor na hranie pre viacero detí, ktoré si tak môžu spoločne užívať chvíle plné zábavy. Pieskovisko môžete naplniť až 180 kg piesku.


Konštrukcia pieskoviska Slim je vyrobená z kvalitného suchého impregnovaného  borovicového dreva (hrúbka dosky 18 mm). Suché drevo je zárukou dlhej životnosti a vysokej odolnosti pieskoviska, takže sa z neho vaše deti môžu tešiť niekoľko rokov. Drevo je dokonale opracované, ohobľované a zbrúsené, so zaoblenými hranami, aby bolo pieskovisko úplne bezpečné na používanie. Určite oceníte aj predvŕtané otvory v dreve, vďaka ktorým bude montáž celého pieskoviska jednoduchšia a rýchlejšia.


Vodotesná strieška pieskoviska umožňuje horizontálne, aj výškové nastavenie, poskytuje zatienenie a je možné ju znížiť až na úroveň obvodového rámu. Tým sa zabezpečí ochrana pieskoviska pred znečistením. Všetky úpravy sa vykonávajú pomocou jednoduchého mechanizmu, bez potreby akéhokoľvek náradia. Pieskovisko tak môže byť v okamihu uzavreté a chránené pred vetrom, dažďom a nečistotami.


Súčasťou tohto výrobku je aj čierna agrotextília, ktorá funguje ako skvelá izolácia od zeme. Vďaka nej sa piesok nemieša s pôdou, textília zabraňuje rastu buriny a rastlín a je výrazne obmedzená aj možnosť výskytu hmyzu, škodcov a dážďoviek v piesku. 


Slim teda ponúka:

  • možnosť úpravy striešky
  • možnosť uzatvoriť pieskovisko strieškou
  • opracované borovicové drevo
  • izolačnú agrotextíliu

Parametre tovaru

Šírka 120 cm
Dĺžka 120 cm
Výška 120 cm
Materiál látka, masivní dřevo
Farba / Dekor hnědá/modrá
Materiál pískoviště dřevěné pískoviště
Vlastnosti pískoviště uzavíratelné, skládací
Vybavení pískoviště střecha
Povrch pískoviště impregnace olejem
Tloušťka 2 cm

Hodnotenie

Zatiaľ od Vás nemáme žiadny názor


Odoberajte náš NEWSLETTER

Sledujte všetky novinky, akcie a zľavy!

Podobné produkty

V tejto kategórii sa zatiaľ bohužiaľ nenachádza žiadny tovar.

Tovar bol pridaný do obľúbených.

Tovar bol odobraný z obľúbených.