Potrebujete poradiť ? Volejte Po-Pi 08:00 - 15:00   +421 908 907 595

Jedálenské stoličky

Potrebuje vaša jedáleň oživiť? Z našej ponuky viac ako troch stoviek jedálenských stoličiek si dozaista vyberiete tú pravú! Nájdete u nás ako moderné, do eko kože čalúnené modely s oceľovými rámami, tak aj klasické látkové poťahy v kombinácii s nadčasovým dreveným masívom.

Zobraziť celý text

Sme špecialisti na stoličky, nie je preto divu, že aj naša ponuka stoličiek do jedálne pozostáva z niekoľkých stoviek modelov. Rovnako ako u kancelárskych stoličiek si môžete vyberať z desiatok modelov pre každý materiál, či už ide o čalúnenie z eko kože, alebo klasický látkový poťah. V ponuke nájdete jedálenské stoličky s osvedčenou masívnou konštrukciou, ale aj moderné oceľové stoličky, umožňujúce ležérne pohupovanie.

Jedálenská stolička samozrejme zakúpite jednotlivo vo vami požadovanom počte kusov, pri zariaďovaní novej jedálne však môžu prísť vhod aj dizajnovo zladené a cenovo výhodné jedálenské sety. V nich okrem štandardných počtov stoličiek (2, 4 či 6) nájdete samozrejme aj jedálenský stôl. Ak máte v kuchyni barový pult, rozhodne neprehliadnite oddelenie barových stoličiek.

Tovar bol pridaný do obľúbených.

Tovar bol odobraný z obľúbených.