Potrebujete poradiť ? Volejte Po-Pi 08:00 - 15:00   +421 908 907 595

Doplnky ku stoličkám

Sme špecialisti na kancelárske stoličky, preto k našim produktom ponúkame aj kompletný rad doplnkového príslušenstva a náhradných dielov. Pokiaľ napríklad po čase zistíte, že vám už nevyhovujú existujúce podrúčky, alebo že po zmene podlahovej krytiny potrebujete mäkšie kolieska, žiadny problém!

Vďaka dostupnosti náhradných dielov, ktoré podliehajú opotrebovaniu (piesty, polohovacie mechanizmy, kolieska), už nemusíte po skončení záruky stoličku vyhadzovať kvôli banálnej závade. Jednoducho si u nás objednáte daný diel a vaša obľúbená stolička bude zase v 100% kondícii!

Zobraziť celý text
| 1|

Ku kancelárskym stoličkám a kreslám z našej ponuky dodávame taktiež kompletný rad príslušenstva a náhradných dielov. Vďaka tomu si môžete byť istí, že od nás zakúpenú stoličku kedykoľvek jednoducho dovybavíte napríklad podrúčkami, alebo vymeníte lety používania oslabený plynový piest.

Pretože máme stály sortiment a stabilných osvedčených dodávateľov, sme schopní zaistiť príslušenstvo ku kompletnému radu našich produktov. Pre vás to znamená nielen to, že v dlhodobom horizonte ušetríte veľa peňazí, ale tiež máte istotu, že sa nebudete musieť vzdať svojho obľúbeného kancelárskeho kresla po skončení záruky len kvôli banálnej poruche.

Ak si nie ste istí, či je príslušenstvo kompatibilné s vašou kancelárskou stoličkou, radi vám poradíme. Stačí sa ozvať na telefónne číslo +420 466 566 060, alebo emailom na info@primazidle.cz.

Najčastejšie objednávaným doplnkom pre kancelárske stoličky a kreslá sú lakťové opierky alebo podrúčky. Okrem náhradných podrúčiek (pre prípad poškodenia tých pôvodných) si môžete k celému radu stoličiek vybrať aj opierky alternatívne. Tie spravidla ponúknu širšie možnosti polohovania, alebo sú doplnené o praktický stolík na písanie poznámok či prácu s notebookom.

Ak je vaša stolička príliš hlučná, alebo sa vám naopak zle pohybuje okolo stola, sú na vine najskôr nevhodné kolieska. K radu stoličiek si tak môžete dokúpiť napríklad mäkčené kolieska na tvrdé podlahy, ktoré znižujú hlučnosť. Alternatívou je aj výmena koliesok za stabilné klzáky. Plynulejší a tichší pohyb potom dokážu zaistiť aj vhodné podložky pod kancelárske stoličky.

Okrem doplnkov samozrejme ponúkame aj originálne náhradné diely. Už preto nemusíte vyhadzovať kancelárske stoličky z domu či kancelárií len kvôli opotrebovanému piestu alebo polohovaciemu mechanizmu. Všetky bežné náhradné diely u nás zakúpite za zlomok ceny!

Tovar bol pridaný do obľúbených.

Tovar bol odobraný z obľúbených.