Potrebujete poradiť ? Volejte Po-Pi 08:00 - 15:00   +421 908 907 595
Doprava zadarmo

Pracovná kancelárska stolička 1380 Syn C Antistatic

329.00 € 271.90 € bez DPH
Dostupnosť: 4 - 6 týdnů
Zoznam želaní Kód produktu: P131028

Potrebujete poradiť ?: +421 908 907 595

Pracovná kancelárska stolička1380 Syn C Antistatic

Kancelárska pracovná stolička 1380 Syn C Antistatic je vhodnou stoličkou pre dielenské a laboratórne prostredie, ktoré je náročné a vyžaduje spoľahlivé vybavenie. Spoľahlivosť stoličky 1380 Syn C zaručuje hneď niekoľko vlastností a funkcií  vrátane vodivého dizajnu, pogumovaných koliesok, synchrónneho mechanizmu, nastavenia výšky a mnohých ďalších.


Stoličky typu Antistatic sú kancelárske pracovné stoličky, ktoré sú navrhnuté tak, aby odvádzali prípadnú statickú elektrinu. Je teda vhodná na použitie na pracoviskách, kde sa nachádzajú elektronické komponenty a prchavé chemikálie. Využitie je možné vďaka použitým materiálom, kedy sú všetky komponenty stoličky vodivé (ESD = Electro Static Discharge), vrátane špeciálneho poťahu a koliesok.


Pri stoličke bolo prevedené meranie s merným odporom 0,1 M Ω. Stolička teda spĺňa požiadavky základných bezpečnostných zásad a technických predpisov a je bezpečná za stanovených podmienok. Výrobok spĺňa požiadavky stanovené v technických normách a predpisoch ČSN EN, ktoré sa na výrobok vzťahujú. Pracovná stolička Ergo sa zhoduje s požiadavkami predpisov: ČSN EN 1335-1AC:2002, ČSN EN 1335-2:2009, ČSN EN 61340-5-1:2008 a ČSN CLC/TR 61340-5-2:2008.


Základom stoličky 1380 Syn C je plastová konštrukcia, ktorú dopĺňajú funkčné a pohodlné praktické prvky. Hlavným z nich je vodivá látka čalúnenia, ktorá je pevná a odolná. Zvolená štandardná farba krytu je tmavosivá (antracitová), ktorú dopĺňa čierny plast. Sivé sedadlo dopĺňajú aj čierne pevné polyuretánové podrúčky, ktoré slúžia ako skvelá opora pre ruky.


Kancelárska pracovná stolička 1380 Syn C disponuje aj nastaviteľným synchrónnym mechanizmom, ktorý poskytuje dynamické sedenie. Mechanizmus vám ponúka nielen komplexné nastavenie sklonu operadla a sedadla, ale aj možnosť aretácie stoličky do jednej z piatich polôh. Ak uprednostňujete dynamické sedenie, nebudete sklamaní - mechanizmus ponúka aj hojdanie s nastaviteľnou tuhosťou pomocou regulačnej skrutky, takže si pri práci môžete ľahko pretiahnuť stuhnuté svaly. Synchrónna mechanika tiež zabezpečuje prepojenie sedáku a operadla, čiže počas naklápania medzi sebou udržiavajú konštantný uhol (s odchýlkou 15 stupňov), vďaka čomu sa bude pri nastavovaní operadla prizdvihávať aj sedák.


Stabilitu stoličky zabezpečuje ocelový chrómovaný kríž, ktorý zároveň poskytuje oporu plynovému piestu, ktorý umožňuje nastavenie výšky sedadla. Nastavenie sedadla je však nielen výškovo nastaviteľné, ale umožňuje aj nastavenie výšky operadla pomocou up-down - systému s vertikálnym nastavením operadla bez použitia ovládacích prvkov. Základňu stoličky potom dopĺňa päť pogumovaných koliesok, ktoré zabezpečujú jednoduchý a spoľahlivý pohyb stoličky. Ako už bolo spomenuté, kolieska sú vodivé, čo vám poskytuje maximálnu bezpečnosť na pracovisku.


1380 Syn C Antistatic teda ponúka:

  • spoľahlivosť
  • mechanickú odolnosť
  • vodivé materiály
  • pogumované kolieska
  • nastaviteľnú výšku sedadla
  • nastaviteľnú výšku operadla
  • nastavenie uhlu operadla
  • nastavenie uhlu sedadla
  • synchrónny mechanizmus
  • pevné opierky rúk

Parametre tovaru

Farba šedá
Šírka 66 cm
Výška 100-126 cm
Hĺbka 60 cm
Nosnosť 150 kg
Váha 15,3 kg
Materiál ocel, látka, plast
Výška sedu 48-56,5 cm
Šírka sedadla 50 cm
Hĺbka sedadla 44 cm
Výška operadla 49 cm
Šírka operadla 43 cm
Nastavenie výšky 8.5 cm
Mechanika synchronní
Typ koliesok pogumovaná kolečka
Materiál kríža kovový
Podrúčky áno
Nosnost 150 kg

Hodnotenie

Zatiaľ od Vás nemáme žiadny názor


Odoberajte náš NEWSLETTER

Sledujte všetky novinky, akcie a zľavy!

Podobné produkty

V tejto kategórii sa zatiaľ bohužiaľ nenachádza žiadny tovar.

Tovar bol pridaný do obľúbených.

Tovar bol odobraný z obľúbených.