Potrebujete poradiť ? Volejte Po-Pi 08:00 - 15:00   +421 908 907 595
Doprava zadarmo

Pracovná kancelárska stolička Panther Asyn C Antistatic

223.00 € 184.30 € bez DPH
Dostupnosť: 4 - 6 týdnů
Zoznam želaní Kód produktu: P131032

Potrebujete poradiť ?: +421 908 907 595

Pracovná kancelárska stolička Panther Asyn C Antistatic

Pracovná kancelárska stolička Panther Asyn C Antistatic je vhodnou stoličkou do dielenského a laboratórneho prostredia, ktoré je náročné a vyžaduje spoľahlivé vybavenie. Stolička Panther Asyn C zaručuje spoľahlivosť vďaka niekoľkým vlastnostiam a funkciám vrátane vodivého prevedenia, pogumovaných koliesok, asynchrónneho mechanizmu, nastavenia výšky a mnohých ďalších.


Stoličky typu Antistatic sú kancelárske pracovné stoličky, ktoré sú navrhnuté tak, aby odvádzali prípadnú statickú elektrinu. Je teda vhodná na použitie na pracoviskách, kde sa nachádzajú elektronické komponenty a prchavé chemikálie. Použitie je možné vďaka použitým materiálom, kedy sú všetky komponenty stoličky vodivé (ESD = Electro Static Discharge = elektrostatický výboj), vrátane špeciálneho poťahu a koliesok (meraný odpor 0,1 M Ω).


Základom stoličky Panther Asyn C je plastová konštrukcia, ktorú dopĺňajú funkčné a pohodlné praktické prvky. Hlavným z nich je vodivá poťahová látka , ktorá je pevná a odolná. Zvolená je  štandardná farba poťahu, a to tmavosivá (antracitová), ktorú dopĺňa čierny plast.


Kancelárska pracovná stolička Panther Asyn C je tiež vybavená asynchrónnym mechanizmom, ktorý ponúka nielen komplexné nastavenie sklonu operadla a sedadla stoličky, ale aj možnosť aretácie stoličky v akejkoľvek polohe. Asynchrónna mechanika poskytuje aj nezávislé prepojenie sedadla a operadla, takže operadlo a sedadlo možno nastaviť nezávisle od seba, každé pomocou vlastnej páky pod sedadlom.


Stabilitu stoličky zabezpečuje oceľový chrómovaný kríž, ktorý zároveň poskytuje oporu plynovému piestu, ktorý umožňuje nastavenie výšky sedadla. Prispôsobenie sedenia však neumožňuje len výškové nastavenie, ale aj možnosť nastavenia výšky operadla. Základňa stoličky je potom doplnená piatimi pogumovanými kolieskami, ktoré zabezpečujú jednoduchý a spoľahlivý pohyb stoličky. Ako už bolo spomenuté, kolieska sú vodivé, čo vám poskytuje maximálnu bezpečnosť na pracovisku.


Panther Asyn C Antistatic teda ponúka:

  • spoľahlivosť
  • mechanickú odolnosť
  • vodivé materiály
  • pogumované kolieska
  • nastaviteľnú výšku sedadla
  • nastaviteľnú výšku operadla
  • asynchrónny mechanizmus

Parametre tovaru

Farba šedá
Šírka 55 cm
Výška 99-116 cm
Hĺbka 63,5 cm
Nosnosť 150 kg
Váha 11 kg
Materiál ocel, látka
Výška sedu 42-55 cm
Šírka sedadla 46.5 cm
Hĺbka sedadla 46 cm
Nastavenie výšky 13 cm
Mechanika asynchronní
Typ koliesok pogumovaná kolečka
Materiál kríža kovový
Podrúčky nie
Nosnost 150 kg

Hodnotenie

Zatiaľ od Vás nemáme žiadny názor


Odoberajte náš NEWSLETTER

Sledujte všetky novinky, akcie a zľavy!

Podobné produkty

V tejto kategórii sa zatiaľ bohužiaľ nenachádza žiadny tovar.

Tovar bol pridaný do obľúbených.

Tovar bol odobraný z obľúbených.