Potrebujete poradiť ? Volejte Po-Pi 08:00 - 15:00   +421 908 907 595
Zľava - 15% Nadrozmer - TopTrans

Slnečník Roma 400 cm, béžový

394.00 € 335.00 € 276.86 € bez DPH
Dostupnosť: ? 3 týdny
Zoznam želaní Kód produktu: P132443

Potrebujete poradiť ?: +421 908 907 595

Tento tovar je buď príliš veľký, alebo príliš ťažký. Prepravu tohto tovaru vykoná dopravca za poplatok 20€.

Slnečník Roma, 400 cm, béžový

Skladací slnečník Roma je neodmysliteľnou súčasťou každého záhradného vybavenia na jarnú, alebo letnú sezónu. Dobre sa uplatní vonku, či už v záhrade, na balkóne, alebo na terase. Tento záhradný slnečník Roma vás určite osloví, pretože dokáže pokryť plochu až 12 m². Vytvorí v okamihu príjemný zatienený priestor, do ktorého môžete umiestniť stôl s niekoľkými stoličkami, alebo relaxačný kútik s pohodlnými polohovacími ležadlami. Slnečník ochráni vašu pokožku pred nadmerným slnečným žiarením a spálením, poskytne Vám príjemný tieň i chládok. 


Slnečník zaujme svojou kvalitnou konštrukciou z pevných materiálov. Vzpery slnečníka sú vyrobené z odolnej ocele,  stĺpik je zostavený z hliníkových profilov. Tento dômyselný výber materiálov dodáva podstavcu optimálnu hmotnosť a zabezpečuje potrebnú stabilitu aj vo veternom počasí. Základňa má navyše špeciálne hrany, ktoré umožňujú zvýšiť stabilitu slnečníka napríklad pridaním kamenných dosiek (výrobok NEobsahuje závažia na spevnenie základne).

Strecha slnečníka je vyrobená z nepremokavého polyesterového materiálu, ktorý zabezpečuje spoľahlivú ochranu pred dažďom. Rozkladací záhradný slnečník s rozpätím 300x400 cm je vybavený jednoduchým ovládacím mechanizmom na otváranie striešky pomocou kľučky. Nosný stĺpik je možné otočiť o 360 stupňov, to zaisťuje ľubovoľné nastavenie slnečníka kvôli zaisteniu maximálneho tieňa. Nepostrádateľnou výhodou je aj možnosť nastavenia výšky zastrešenia, a to pomocou jednoduchej páky. Súčasťou tohto výrobku je aj vodotesný obal, takže zložený slnečník môžete bezpečne uskladniť.


Roma teda ponúka:

  • rozmerný slnečník
  • jednoduchý ovládací mechanizmus
  • kvalitné materiály
  • zaistenie maximálneho tieňa
  • možnosť nastavenia výšky zastrešenia

Parametre tovaru

Farba béžová
Šírka 300 cm
Dĺžka 400 cm
Výška 250 cm
Skladacia áno
Polohovacia áno
Materiál látka
Farba / Dekor béžová/šedá
Materiál látka

Hodnotenie

Zatiaľ od Vás nemáme žiadny názor


Odoberajte náš NEWSLETTER

Sledujte všetky novinky, akcie a zľavy!

Podobné produkty

V tejto kategórii sa zatiaľ bohužiaľ nenachádza žiadny tovar.

Tovar bol pridaný do obľúbených.

Tovar bol odobraný z obľúbených.