Potrebujete poradiť ? Volejte Po-Pi 08:00 - 15:00   +421 908 907 595

Pre firmy

Primažidle dodávajú produkty do firiem a aj rôznych štátnych inštitúcií už niekoľko rokov. Dokážeme podmienky nákupu prispôsobiť tak, aby vyhovovali požiadavkám jednotlivých firiem. Či už je to platba na faktúru, množstevné zľavy, alebo aj nákup na splátky.

Platba na faktúru so splatnosťou

primažidle ponúkajú možnost platby na faktúru so splatnosťou. Túto službu môžu využíť:

  • štátne inštitúcie (úrady, školy a škôlky...)
  • vracajúci sa zákazníci z radov firiem
  • firmy, ktoré schváli náš obchodný zástupca

O tejto službě jsme se viac rozpísali tu.

Ak plánujete väčšiu objednávku, najlepšie bude, ak nás budete priamo kontaktovať. Radi vám pritom ponúkneme aj doplnkové služby (vynesenie tovaru, zostavenie nábytku, vlastnú dopravu) a individuálne nastavíme splatnosť faktúry, aj dohodneme celkovú cenu. 

Máme skúsenosti aj s výberovými konaniami.

V prípade zájmu kontaktujte nášho obchodného zástupcu Michala Kytlica na tel. čísle +420 777 605 674 alebo  na e-maile : kytlic@adktrade.cz.

Ak ste u nás už možnosť platby na faktúru využili, stačí do poznámky napísať : Žiadam o splatnosť a zvoliť platbu prevodom. Druhý deň vás bude kontaktovať obchodný zástupca a vašu objednávku potvrdí.

Odstúpenie od zmluvy pre firemných zákazníkov 

Túto možnosť, tak ako väčšina e-shopov, firemným zákazníkom neponúkame. V prípade, že plánujete nakúpiť väčší objem tovaru, navrhujeme tento postup: po dohode s naším obchodným zástupcom vám môžeme poslať vzorky tovaru a až po odsúhlasení si nakúpite potrebné množstvo.

Záruka pri nákupe na firmu

Pre firemných zákazníkov platí rovnaká záručná doba (1 rok), tak ako pre všetkých. V prípade zájmu môžete kontaktovať obchodného zástupcu "primažidle" a po dojednaní dohody je  možné záruku zmluvne predĺžiť. 

Množstevné zľavy 

Pri objednávaní väčšieho množstva tovaru posudzujeme možnost zľavy individuálne. Nejjednoduchšie bude, ak si napíšete požiadavku na zľavu priamo do  objednávky a my vás potom budeme kontaktovať s ponukou. Svoje otázky a požiadavky môžete poslať aj priamo nášmu obchodnému zástupcovi na e-mail: kytlic@adktrade.cz

Objednávka  e-mailom

Ak firma nemôže nakupovať  cez klasický e-shop, stačí, ak pošlete objednávku e-mailom vo formátoch .pdf, .xml, .xls  s vami požadovaným číslom objednávky a my ju v našom systéme vytvoríme za vás. 

Zmluva s e-shopom

Potrebujete s nami podľa firemných pravidiel pred nákupom uzatvoriť zmluvu ? To nie je žiadny problém. Poprosíme o zaslanie návrhu zmluvy spoločne s dopytom na tovar a náš obchodný zástupca sa s vami spojí čo najskôr.

Kontakt na obchodného zástupcu primažidle :

Michal Kytlic 

+420 777 605 674 

kytlic@adktrade.cz

 

Potrebujete poradiť? Ozvite sa nám PO–PIA od 8:00 do 12:00

  +421 908 907 595

Tovar bol pridaný do obľúbených.

Tovar bol odobraný z obľúbených.