Potrebujete poradiť ? Volejte Po-Pi 08:00 - 15:00   +421 908 907 595
Inšpirácie, rady a tipy

Čo by nemalo chýbať v konferenčnej miestnosti?

Konferenčná miestnosť patrí medzi najdôležitejšie priestory vo firme a zaslúži si moderný nábytok, aj vybavenie digitálnou technikou. Zistite, spolu s nami, ako konferenčnú miestnosť účelne zariadiť. Poznáme odpoveď na otázku, čo by v nej určite nemalo chýbať!

 

Zasadacia miestnosť na obchodné jednania, aj firemné porady

Zasadacia, či konferenčná miestnosť prispieva ku zvýšeniu firemnej kultúry, slúži na uzatváranie  obchodov, tímové porady, aj na školenie zamestnancov. Nenechajte sa zaskočiť dlhším obchodným jednaním, alebo celodenným školením a zariaďte si zasadačku kvalitným nábytkomCelková atmosféra zasadacej miestnosti má rozhodující vplyv na to, ako sa v nej budú ľudia cítiť. A čo v nej teda nesmie chýbať ?

1. Obstarávame si nábytok : od kancelárskeho nábytku až po zostavy stolov

V obchodoch zoženiete nábytok, určený priamo do konferenčných miestmostí, ale rovnako dobre zvelebíte konferenčné priestory variabilným kancelárskym nábytkom.

Klasické stoly a zostavy stolov

Niektorí predajcovia vám navrhnú nábytok na mieru: klasické stoly, které na seba budú nadväzovať, alebo zostavy stolov s požadovanou pracovnou plochou. Podľa vašich požiadaviek vám dodajú aj taký veľký pracovný stôl, za ktorý sa vojde celý váš pracovný tím.

Čalúnené konferenčné stoličky a kreslá

Nepohodlné a lacné stoličky zanechajú v ľuďoch nedobrý dojem. Vyriešte to takto: postavte ku stolom mäkké, čalúnené, prípadne kožené konferenčné stoličky a kreslá.

 • Náš tip na pohodlnú konferenčnú stoličku: kompromisom mezi stoličkou a kreslom je napríklad konferenčné kreslo Vigor. Toto moderné kreslo vyzerá elegantne, má ergonomický tvar a je odolné proti poškodeniu.

Luxusné kreslá pre náročných

Pracujete pre firmu, ktorá obchoduje s významnými obchodnými partnermi, alebo máte nezameniteľný imidž firmy? Vybavte si časť konferenčnej miestnosti drevenými stolmi z masívneho dreva a štýlovými klubovými kreslami Cuba. Kreslá už na prvý pohľad upútajú luxusným dizajnom a kvalitným vyhotovením.

2. Zaobstarávame si techniku: prešpikujte miestnosť technologickými vychytávkami

Do modernej konferenčnej miestnosti potrebujete najnovšiu techniku. Do čoho všetkého by ste mali investovať? Do :

 • projektoru s držiakom
 • premietacieho plátna
 • diaľkového ovládania
 • laserového ukazovátka
 • akustiky a ozvučenia
 • notebookov na konferenčné stoly
 • multifunkčných tlačiarní
 • Wi-Fi siete
 • zásuviek a zariadení na pripojenie techniky
 • magnetických a popisovacích tabúľ

3. Doplnky do zasadacej miestnosti: od kávovaru až po písacie potreby

Nábytkom a technikou to nekončí. Spríjemnite prostredie konferenčnej miestnosti klimatizáciou, zatemňovacími roletami, živými rastlinami, upomienkovými písacími potrebami, papierovými blokmi, kávovarom, čajovým setom, aj vešiakom s odkvapkávačom na dáždniky. V zasadačke umiestnite na viditeľné miesto logo firmy, certifikáty a ocenenia za firemné úspechy.

S nábytkom v konferenčnej miestnosti to nepreháňajte. Zasadačka by mala pôsobiť vzdušne a nábytok by nemal prekážať v ceste. Zasadaciu miestnosť vyberte na strategickom mieste a označte ju nápisom "Konferenčná miestnosť". Podľa potrieb spíšte aj harmonogram, kto a kedy ju môže  využívať.

Tip: Ak je už konferenčná miestnosť správne zariadená, tak je dôležité, aby stretnutia v nej prebiehali čo najefektívnejšie. Nížšie vám prinášame zopár tipov, ako vytvoriť ten najlepší míting.

Tovar bol pridaný do obľúbených.

Tovar bol odobraný z obľúbených.