Potrebujete poradiť ? Volejte Po-Pi 08:00 - 15:00   +421 908 907 595
Inšpirácie, rady a tipy

Vyberáme jedálenské stoličky podľa štýlu

Obedovať pri konferenčnom stolíku, alebo za jedálnským stolom? Zídite sa s rodinou pri jedálenskom stole a usaďte sa na jedálenské stoličky, na ktorých nebudete mať počas jedenia "stlačený žalúdok". A ak renovujete, alebo rekonštruujete kuchyňu, poradíme vám, akými stoličkami oživíte interiér.

S rodinou a priateľmi za jedným stolom

Zídite sa s rodinou a priateľmi pri jedálenskom stole a užite si spoločný čas pri dobrom jedle. Poďte spolu s nami zistiť, na akých jedálenských stoličkách sa vám bude dobre sedieť. Vďaka našim tipom sa k vám návštevy budú rady vracať.

1. Čierne stoličky do moderného interiéru

Výrobcovia moderných stoličiek sa zameriavajú na materiály a dizajn. Moderné stoličky nie sú len na okrasu : musia byť hlavne pohodlné a trvácne. Inovujte interiér čiernymi jedálenskými stoličkami, ktoré kombinujú kovové prvky s drevom. Vytvorte si vlastný zasadací poriadok a porozprávajte sa s rodinou, aký ste mali deň.

2. Ratanové stoličky do rustikálneho interiéru

Milujete prírodné materiály? Vykúzlite si doma atmosféru, ktorá vás priblíži k prírode. Vyplňte priestor okolo jedálenského stola ratanovými  jedálenskými stoličkami, ktoréré môžete podľa potreby presunúť na záhradu, do pracovne, alebo do obývačky. 

3. Sivé stoličky do elegantného interiéru

Interiéry s elegantnými prvkami sa nezaobídu bez elegantného nábytku. Obstarajte si k jedálenskému stolu sivé jedálenské stoličky s prešívaným sedadlom a operadlom. Čalúnenie z eko kože dodává stoličkám nadčasový vzhľad.

4. Biele stoličky do klasického interiéru

Neoslovil vás moderný, minimalistický, ba ani rustikálny štýl ? Možno by sa vám už na prvý pohľad mohli zapáčiť biele jedálenské stoličky z masívneho dreva a s očalúneným sedadlom. Biely dekor stoličky rozžiari priestor okolo každého jedálenského stola.

Jedálenské sety pre harmóniu v interiéri

Chcete si kúpiť jedálenský stôl so stoličkami v jednotnom dizajne? Riešením sú jedálenské sety, ktoré sa skladajú zo stola a jedálenských stoličiek, alebo rohovej lavice. Jedálenskou zostavou dotvoríte harmonické prostredie v kuchyni. Jedálenské stoličky by ale nemali byť ťažké, aby ich dokázali odsunúť aj deti.

Nastaviteľné barové stoličky k jedálenskému stolu

Máte barové stoličky spojené iba s barmi, kaviarňami a reštauráciami ? Skúste si predstaviť, ako skvelo by barové stoličky mohli vyzerať  v kuchyni, alebo v obývačke za domácim barom. Niektoré barové stoličky majú nastaviteľnú výšku, takže ich môžete  prisunúť ku každému stolu.

Či už si chcete kúpiť šesťmiestny stôl so stoličkami, jedálenský set, alebo dizajnové jedálenské stoličky, vždy myslite na to, že nábytok musí "zapadnúť" do interiéru miestnosti.

A pokiaľ si stále neviete rady, neváhajte kontaktovať náš zákaznický servis na info@primakresla.sk. Radi Vám pomôžeme s výberom a zodpovieme Vaše otázky.

Tovar bol pridaný do obľúbených.

Tovar bol odobraný z obľúbených.