Potrebujete poradiť ? Volejte Po-Pi 08:00 - 15:00   +421 908 907 595
Inšpirácie, rady a tipy

Vybrali sme pre vás správne stoličky do konferenčnej miestnosti

Poradíme vám, na čo myslieť pri nákupe konferenčných stoličiek, a ktoré stoličky budú ideálne pre produktívnych zamestnancov, ktorí budú odvádzať kvalitnú prácu.

Vybavenie konferenčnej miestnosti nie je iba o dizajne, ale aj o pohodlnosti a trvanlivosti nábytku. Je potrebné brať poriadny ohľad na potreby zamestnanca i zamestnávateľa   pri výbere konferenčnej stoličky, pretože každý šéf určite chce, aby sa všetci, ktorí používajú konferenčnú miestnosť, sústredili, odolávali rozptýleniu a predovšetkým boli produktívni – práve stoličky môžu ovplyvniť tieto aspekty. A verte tomu alebo nie, ale stoly a stoličky hrajú hlavnú úlohu v tom, akým spôsobom, a ako efektívne prebiehajú všetky schôdze a porady. Lenže ako si vybrať v tom veľkom množstve konferenčných stoličiek? Aké vlastnosti by stoličky mali mať? Nižšie vám na tieto otázky odpovieme.

Pohodlnosť

Iste už viete, že správne ergonomické stoličky pomôžu odvádzať ľuďom v kancelárii lepšiu prácu. Ale vedeli ste tiež, že to isté platí aj o stoličkách do konferenčných miestností? Ergonomické stoličky zvyšujú pohodlie, znižujú bolesti chrbta, znecitlivenie nôh a iné zdravotné problémy. Navyše sú ľudia využívajúci tieto stoličky viac sústredenia. Vo vašej konferenčnej miestnosti nemusia byť jednoduché čalúnené stoličky, ktoré sú ťažké a navyše nie sú ergonomicky tvarované. Je možné vybrať za priaznivú cenu aj také, ktoré sú ergonomicky tvarované a maximalizujú hodnotu sedenia.

Nastaviteľnosť

Neodmysliteľnou súčasťou ergonómie je aj nastaviteľnosť. Poobzerajte sa po takých prispôsobiteľných stoličkách, ktoré je možné každý deň nastaviť pre iné telo. Čo znamená také, u ktorých môžete nastaviť výšku, aby vyhovovala rôznym ľuďom, či už malým alebo vysokým.

Vzhľad

Estetika nie je rozhodujúcim aspektom, ale v dnešnej dobe, keď je skutočne ohromný výber konferenčných stoličiek, si môžete vyberať. A potom sa teda estetika môže pre vás stať rozhodujúcim aspektom. Môžete vyberať také stoličky, ktoré lahodia vášmu vybranému štýlu, ktoré urobia vašu konferenčnú miestnosť atraktívnou a príjemnou. Len vám odporúčame nenechávať sa strhnúť dnešnou modernou dobou a vybrať také stoličky, ktoré sú krásne ako farebne tak materiálovo a zároveň sú ergonomické a bezpečné pre zamestnancov.

Materiál

Pokiaľ sa chystáte investovať do nového nábytku, odporúčame investovať do kvalitných materiálov, ktoré vydržia skúšku času. Aj keď sa vám tieto stoličky môžu javiť ako drahšie, verte, že vaša investícia sa vám niekoľkonásobne vráti. Pri nákupe sa obzerajte po materiáloch, ktoré sa ľahko čistia a budú dlhú dobu atraktívne a pohodlné. Odporúčame stoličky z eko kože.

Jednoduchý pohyb

Pokiaľ plánujete strategické schôdzky, kde je potrebné, aby ľudia vzájomne spolupracovali, určite bude ideálnejšie zaobstarať konferenčné stoličky s kolieskami. Ľudia sa tak nemusia zložito zdvíhať a odsúvať stoličky. Jednoducho sa môžu otočiť tam, kam potrebujú, čo navyše ušetrí mnoho času.

Tovar bol pridaný do obľúbených.

Tovar bol odobraný z obľúbených.